Usługi

wykonywanie
Wykonywanie instalacji elektrycznych
i sterowniczych

 

W procesie wykonywania instalacji elektrycznych współpracujemy z wieloma wykwalifikowanymi firmami i dostawcami, co pozwala nam szybko i sprawnie wykonać każdy rodzaj zamówienia.
Dzięki szerokiej gamie narzędzi, wykwalifikowanej kadrze pracowników i dostawców działamy szybko i niezawodnie.

WIĘCEJ
projektowanie

Projektowanie instalacji elektrycznych i sterowniczych

 

MG Projekt wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne rozwiązania i nieustannie poszerza zakres świadczonych usług o nowe technologie. W projektowaniu instalacji elektroenergetycznych i systemów automatyki dla obiektów przemysłowych oraz dla budownictwa jedno i wielorodzinnego stosujemy najlepsze urządzenia i materiały dostępne na polskim rynku. Projekty sporządzane są w wersjach elektronicznych ACAD, EPLAN, SEE ELECTRICAl oraz standardowych.

WIĘCEJ
wiązki-silnikowe
Instalacje specjalne

 

Regeneracja wiązek silnikowych polega na usunięciu wadliwego oprzewodowania i zastąpienie go w całości nowym okablowaniem w wersji termoodpornej o przekrojach zgodnych z oryginalnymi przewodami. Wszystkie wtyczki oryginalnych wiązek zostają wykorzystane ponownie. Każda zregenerowana wiązka zostaje sprawdzona pod względem zgodności wszytkich połączeń.

Przyjmujemy wiązki dostarczone osobno lub z pojazdem. Naprawa jest szybka i bezbolesna dla użytkownika. Ponowny montaż owocuje normalną i poprawną pracą silnika co daje nam prawdziwą satysfakcję a właścicielowi Mercedesa przyjemność z jazdy.

 

WIĘCEJ